Leczenie farmakologiczne tężyczki

Witam.Od 2 lat leczę się na tężyczkę , zażywam magnez 2x 457 mg , wapno 1x1, vigantoletten 2x1000,a tężyczka nie przechodzi.Próba EMG dodatnia.. Wystepuje drganie mięsni, drżenie powieki itd.Jak wyleczyć się z teżyczki.Od kilku lat choruje na refluks i zażywam agastin 20 mg.Czy leki na refluks mogą być przyczyną teżyczki?Czy od magnezu i wapnia i vigantolettenu/Devicapu/ może wzrastać alat?

witam,
być może należy zmodyfikować leczenie tężyczki - zrobić to może lekarz prowadzący.
Leki na refluks nie mają na to wpływu, o tyle o ile sam refluks może zaburzać wchłanianie leków na tężyczkę.
Wzrost enzymów wątrobowych raczej nie jest spowodowany powyższą kuracją