Masywny refluks żółciowy i przełykowy oraz zespół jelita nadwrażliwego

Witam Państwa. Mój problem jest na tle żołądkowym. Mam 28 lat mężczyzna w wieku 18 lat miałem kamienie w woreczku ( woreczek został usuniety) w 2014 r miałem operację Więzadła Łukowatego inaczej pnia trzewnego...mam masywny refluks żółciowy i przełoykowy plus zespół jelita nadwrażliwego...od pewnego czasu lekko boli mnie pod prawym żebrem jak by wątroba, próby wątrobowe są wporządku robiłem kompletne USG nie wykazało zmian na wątrobie...co to może być prosze o pomoc. Dziękuje

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Na podstawie przekazanych danych nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pana pytania! PROSZĘ ZGLOSIĆ SIĘ DO OPERATORA!!! zż