Mdłości a prawidłowe wyniki badań

mam pytanie odnośnie mamy otóż martwi mnie,ze ma wszystkie badania porobione morfologie,cytologie,ob,crp,płuca,gastroskopie,wyszła jakaś bakteria,ale nie pyroli,mammografia ok,insulina wyszła 11,krzywa cukrowa na czczo 96,po godz 186,a po dwóch 63 aha tylko męczy się z tym,ze ma mdłości,jest dzień,ze jada wszystko,jest energiczna,sprząta itd,zaś rano wstaje nadmiernie spocona z mdłościami,są dni,ze w ciagu tyg z jeden,lub dwa dni czuje się dobrze,a reszta dni już mdli do tego jak mdli często  często sika,przy mdleniu ,miała jame brzuszną robioną wszystko ok,co pójdzie do pediatry lekarz mówi ma Pani morfologie idealną,wyszło coś z tarczycą dwa guzki ze zmianami,mama była u endokrynolog,nie dała na biopsje ,nie raz w badaniach mama miałą 115/105/po zjedzeniu 140 /95 cukru ,ale jak wcześniej pisałem dała jej na krzywą cukrzycową i insuline,wyszło ok,hormony ft3 i ft4 w normie i tsh w normie ok,anty tpo i anty tg w normie drąży,żal mi jej bo chciałbym by ten brzuch,najgorsz akze co możliwe ma zrobione,ale nic konkretnie nie wie pomóżcie,jest tu tylu dobrych specjalistów,że liczę na pomoc,inaczej byłoby w domu,ja wiem jak coś dokucza ,każdy tak jakby zbywa ją,w ciągu roku może ze 3,4 morfologie wszystko ok,lekarz rodzinny mówi,że nie ma się czego doczepić ,ale cos musi być,tylko,że jama brzuszna ok,tyle co wyszło z gastroskopii,ze bakteria,ale nic jej nie dał ,aha nie raz nie boli,a zje kanapke czy coś,mówi,ze zaczyna ją mdlić i często do łazienki,nerki ok,

Lek. Tomasz Budlewski

A czy moze zmiana dieta przyniosła by jakis efekt? Proponuje badania w kierunku pasożytów oraz krew utajona w kale, Ew kolonoskopię. Bez badania cieżko jest coś więcej powiedzieć .