Nieswoiste zapalenie odbytnicy w kolonoskopii

Witam, w maju miałam kolonoskopię, która wykazała nieswoiste zapalenie odbytnicy. W listopadzie wyszło w poprzecznicy i esicy: colitis chronica non specificia, stan zapalny o minimalnym nasileniu. Z powodów bólów podbrzusza wykonałam ob i wyszło 43. Teraz boli mnie bardziej podbrzusze i od 2 miesięc mam stan podgorączkowy, a często nawet temp powyżej 38 stopnii. Dziś mam ob 15. Co może mi być? Dodam, że byłam u ginekologa i wszystko wyszło dobrze. Badanie moczu również wyszło bez zmian.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi udzielić pomocnej odpowiedzi bez dodatkowych informacji. Sugerowałbym wykonanie badania histo-patologicznego zmienionych zapalnie odcinków przewodu pokarmowego i kontakt z gastroenterologiem.