Niewychodzenie z domu i łóżka od 2,5 lat

Od 2,5 lat prawie nie wychodzę z domu,nawet z łóżka.Lecze depresję,hiperprolaktynemie,hipowitaminoze wit D,niedoczynnosc tarczycy,insulinoopornosc,pęcherz neurogenny i nadreaktywny,astme,mam zwłóknienia na płucach po zapal.gruzliczym,testy nie wykazały gruźlicy,podejrzenie polineuropatii problemy z sercem diagnozowanie trwa,to najistotniejsze.Chcę móc choć prawie normalnie funkcjonować ale nie jestem w stanie.Czy ktoś,cos jest w stanie mi pomóc?Co mogę zrobić oprócz czekania?

Witam,
myślę, że w Pani przypadku, bardziej trzeba zadbać o sferę psychiczną. Ten właśnie obszar, znacznie obniżył komfort Pani życia.
Warto również wziąć pod uwagę to, że jest mnóstwo chorób psychosomatycznych, (czyli o podłożu psychicznym), chociażby astma. Nie wiem, jakie podłoże ta choroba ma u Pani.
Proszę jednak pamiętać, że nasz stan psychiczny ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, więc bezwzględnie i najszybciej jak to możliwe, proszę zgłosić się na konsultację do psychiatry oraz psychologa. Bardzo dobre efekty przynosi leczenie farmakologiczne wspierane psychoterapią.
Niech Pani nie zwleka i zawalczy o swoje życie. Nie ma powodu by dalej czuła się Pani w ten sposób. Proszę tylko raz jeszcze dać sobie szansę.

ps. jeśli nie jest Pani zadowolona z psychologa czy psychiatry, proszę się nie zastanawiać tylko iść na wizytę do kogoś innego. W tym akurat przypadku (jeżeli chodzi o leczenie psychiki) relacja to połowa sukcesu.

pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za szybki powrót do równowagi

Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl

Witam Panią
W Pani przypadki niezmiernie ważne jest zarówno
leczenie farmakologiczne jak i psychologiczne.
Szczególnie ważne jest wyleczenie depresji.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl