O czym świadczą zaniki siły w przebiegu siły?

Biorę leki na depresję,mam psychoterapię od kilku lat.mam lepszy nastrój,z optymizmem patrzę w przyszłość,nie mam poczucia winy itp,znam swoją wartość,wiem że są ludzie którzy mnie kochają,a mam trudności z wykonaniem podstawowych czynności,brak siły i spowolnienie.nie pracuje.po umyciu z łazienki wracam na czworaka,czasem mąż wyjmuje mnie z wanny,bo atakuje mnie niemoc i paraliz,nie mogę głowy podnieść.probowalam ruch,ale po wysiłku nawet spacerze,pogarsza się-slabne,mdli mnie.czy to normalne?

Witam Panią. Mam pewną trudność z odpowiedzią na Pani pytanie. Myślę, że pierwszeństwo w udzieleniu tej odpowiedzi mają osoby zaangażowane w Pani leczenie. To lekarz odpowiedzialny za Pani farmakoterapię i psycholog, który pracuje z Panią psychoterapeutycznie. Te osoby znają Pani historię zmagania się z depresją i z nimi może Pani dzielić się swoimi wątpliwościami i obserwacjami z tego co się z Panią dzieje. Ja mogę tylko napisać o hipotezie, która mi przyszła do głowy po przeczytaniu Pani postu. Pani organizm może być zmęczony zmaganiem się z depresją i potrzebuje czasu, żeby nabrać sił. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam. Opisywane przez Panią objawy są dość niepokojące. Koniecznie musi Pani opowiedzieć o nich psychoterapeucie ale sugerowałabym także wizytę u lekarza w celu wykonania choćby podstawowych badań - Pani problemy mogą mieć podłoże medyczne. Pozdrawiam i trzymam kciuki!