Objawy nerwicowe po rzuceniu palenia

Witam od 3 dni nie pale z dnia na dzień , paliłem paczke dziennie od 7 lat. -Zaburzenia widzenia -Trudność w koncentracji -Bóle głowy -Ciągłe zmęczenie -Biały nalot na języku -Budzenie się w nocy -Rzadko mrowienie kończyn i twarzy - Czasami lęki i ataki paniki Wszystkie wyniki badań mam OK . Czy mogą to być objawy nerwicowe po rzuceniu palenia a może Grzybica ogólnoustrojowa?

Witam,
aby uzyskac rzetelne informacje na temat swojego stanu zdrowia i ewentualnych przyczyn pojawiania sie dolegliwosci wskazana bylaby konsultacja z Pana lekarzem rodzinnym. Ograniczenia portalu internetowego nie pozwalaja na zebranie dokladnych danych. Jesli lekarz nie wskaze na podloze somatyczne doswiadczanych dolegliwosci wowczas warto rozwazyc konsultacje u psychiatry lub psychologa w celu rozwazenia ewentualnego lekowego podloza objawow.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Witam,

trudno przy pomocy online ustalić co jest przyczyną dolegliwości, które Pan opisuje.
Możliwe, że po odstawieniu nikotyny, doświadcza Pan fizycznych i psychicznych objawów odstawienia.
Może warto skontaktować się z lekarzem internistą, który skontroluje stan zdrowia i z terapeutą uzależnień albo psychologiem.Taka porada może być pomocna w poradzeniu sobie w tych trudnych chwilach po zaprzestaniu palenia i w utrzymaniu motywacji do "nie palenia", pomocą może być także publikacja:"Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" Allen Carr

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?ref=hl