Odchudzanie u 32-latki

Dzień dobry. Mam 32 lata ważę 87,5 przy wzroście 162 cm. Od 2 m-cy uprawiam nording walking 4 razy w tygodniu zawsze o 19 i 2 razy w tygodniu aerobik. mam tylko 1 dzień przerwy od sportu. Wcześniej nie byłam aktywna a z dietą nie ma szans (mam 2 małych dzieci) dlatego wzięłam się za sport i ograniczam jedzenie.Są już większe efekty w cm mojego ciała ale waga długo już stoi w miejscu.rozumiem że tłuszcz przechodzi w mięśnie ale czy już waga mi nie spadnie w dół? bardzo chcę ważyć 65kg to możliwe?

Witam,
Kiedy widzę wypisane przez Panią parametry mogę przede wszystkim pogratulować decyzji o rozpoczęciu zmian mających doprowadzić do obniżenia masy ciała.
Podstawą obniżenia masy ciała jest ujemny bilans energetyczny, czyli ogólnie w stosunku do zużycia energii wyjściowego dostarczamy mniej kcal niż zużywamy [dieta] lub zużywamy więcej kcal niż dostarczyliśmy [ruch].
W sytuacji przez Panią opisanej mamy model mieszany [wszak zmieniła pani również ilość jedzenia].
Jak sama Pani napisała efekty tych działań są już widoczne w postaci zmniejszenia obwodów. Prawdą jednak jest fakt, że 1 cm3 tkanki mięśniowej waży więcej niż 1 cm3 tkanki tłuszczowej. Tłuszcz rzeczywiście jest spalany, a tkanka mięśniowa rośnie efektem tego jest stabilna masa ciała. Czy waga spadnie w dół? Raczej tak. Jeśli dołączy Pani dodatkowo nie tyle dietę co rozsądne odżywianie ten proces na pewno zajdzie. Warto zwrócić się na konsultacje do dietetyka, będzie miała Pani możliwość poznać swoje błędy żywieniowe. Nie chodzi tu o opiekę wielotygodniową do czasu osiągnięcia wymarzonej wagi lecz nawet pojedynczą wizytę z wywiadem żywieniowym.
Czy możliwe jest osiągnięcie przez Panią 65kg? Odpowiedź jest jedna: A kto Panią powstrzyma przed dotarciem do tego celu.