Osłabienie, ból głowy i mięśni, szum w uszach i ból gardła od miesiąca

Od miesiąca czuje się jakbym miała grypę.Ogólne osłabienie, straszny ból głowy,szum w uszach, ciągłe bóle mięśni które sprawiają, że czuję jakbym niemiała władzy w mięśniach.Kicham, smarkam.Czuję się jakbym miała gorączkę ale jej nie mam.Ból gardła.Kilka miesięcy temu miałam robione badania krwi i wyszły mi obniżone neurofile i limfocyty. Z ginekologicznych badań wynika że mam grzybka.Spada mi ciśnienie na90/50 puls ok 110 i niemam siły się podnieść z łóżka i funkcjonować.Co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości są niespecyficzne i nie można ich przyporządkować do jednej jednostki chorobowej. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.