Plamienie po Luteinie a możliwość zajścia w ciążę

Wynik na prolaktynę mam 37,5. Lekarz zalecił Bromergon 2 x dziennie po 1 tabletce. Boję się że to za duża dawka, mam 26 lat i chcę zajść w ciąże. czy powinnam ograniczyć lek? dodam, że TSH mam w normie 2,22. Od 8 miesięcy nie stosuję antykoncepcji hormonalnej i cykle skróciły mi się do 26 dni a ostatnio nie dostałam okresu przez ponad 40 dni, dopiero po luteinie przyszło plamienie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje postępować zgodnie z zalećeniami lekarza prowadzacego , sadzevze warto jest powtórzyć oznacżenie prolaktyny