Podwyższone TSH i wysoka prolaktyna w ciaży

Moje wyniki badań: -podwyższone TSH, -za wysoka prolaktyna (nie jestem w ciąży, -zam niski cholesterol (dwa badania na całkowity i inny), -minimalne poziomy elektrolitów, -za niski poziom wit. D3; Jak się czuję? -ból kości i stawów, -trądzik i łojotokowe zapalenie skóry głowy, łupież, wypadanie włosów, -nadmierne owłosienie, -częste biegunki, -popękane usta, sucha skóra dłoni,kolan, łokci, -brzydki zapach z miejsc intymnych przy prawidłowej higienie, -bóle uszu, gardła, chrypka;

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.