Powiększony węzeł chłonny pachowy i guzek w piersi

Proszę o interpretację.1 badanie.Powiększony węzeł pachowy lewy dł. 1,8cm o prawidłowej budowie, architekturze unaczynienia.2 bad. W piersi lewej na godz. 5 guzek o wym. 6x3mm-torbiel z gęstą treścią/gruczolakowłókniak. Węzły pach. niepowiększone, największy o wym. 13x8mm o prawidłowej budowie dwuwarstwowej.BIRAD2. Czy muszę iść do onkologa?

Obraz wymaga kontroli okresowej w USG, w tej chwili nie będą podejmowane żadne inne działania. Jeżeli wątpliwości są nadal, zapraszam na wizytę.