Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu a ból piersi i brzucha

Mam pytanie czy jest prawdopodobieństwo zajscia w ciązę, ost miesiączkę miałam 16.09 i mam ją srednio co 30-36 dni. 27.09 uprawiałam z chłopakiem petting mowi ze nie doszło do wytrysku. Od sob 04.10 bolą mnie piersi a od pon 06.10 boli mnie cały brzuch. i sie obawiam ze mogłam zajsć w ciąże. wcześniej na miesiączkę odczuwałam bol piersi ale na 2 dni przed miesiączką i nie wiem co się dzieje. po zdarzeniu mialam normalna owulacje, a od wczoraj nie mam wydzieliny z pochwy.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Dla pewności proponuję wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku ( jeżeli krwawienie miesiączkowe nie wystąpi). Pozdrawiam