Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 1 8 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy trawienne i silny ból żołądka po antybiotyku

Witam.Od miesiąca mam problemy trawienne tzn.po zjedzeniu czegoś ciężej strawnego mój brzuch wygląda jak balon jednak to nie stanowi problemu.Pojawił się on 4dni temu kiedy zaczełam przyjmować antybiotyk przepisany przez dermatolog AZYCYNE(plus osłone),po 2 dniach zaczełam odczuwać uczucie pełności,ból silny żołądka,gazy,chęć wymiotowania więc go odstawiłam.Niestety jest5dzień a ja nadal odczuwam ból żołądka itd.Proszę o informacje czy to może być przyczyna antybiotyku czy też np.Helicobackter?
KOBIETA ponad rok temu

Jak działa żołądek?

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy