Seks bez zabezpieczenia - czy jestem w ciąży?

Witam. od 21 lipca nie miałam okresu. 2 dni wcześniej kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, on się nie spuścił we mnie, jedynie niewielka część spermy została na zewnątrz pochwy. Okres który miałąm później trwał 3 dni, ale do chwili obecnej nie mam kolejnego. Od niedawna bolą mnie piersi i mam zwiększony apetyt tak, jakby to było przed okresem, lecz on się nie pojawia. Dodam że te miesiące były dla mnie dość cieżkie i miałam wiele stresu. Proszę mi powiedzieć czy jetem w ciąży???

Redakcja abcZdrowie

Skoro nie wystąpiły dwie kolejne miesiączki, a doszło do kontaktu płciowego należy liczyć się z możliwością ciąży. Proponuję wykonac test ciążowy, najlepiej oznaczając poziom hormonu beta hCG w surowicy krwi i z wynikiem zgłosić się na wizytę do ginekologa.