Skąd się biorą niekontrolowane napady złości u narzeczonego?

Witam, Moja narzeczona ma 26 lat i od dłuższego czasu (powiedzmy od jakiegoś roku) ma niekontrolowane napady złości. Bez konkretnej przyczyny potrafi wybuchnąć z pretensjami o "byle co". Do tego mimo normalnego odżywiania w przeciągu roku schudła ok. 5 kg. Dawniej miała problem z bardzo wysokim ciśnieniem, ostatnio się to unormowało. Moje pytanie brzmi skąd mogą się brać te napady złości?

Dzień Dobry Panu,

Wskazana byłaby osobista konsultacja Pana Narzeczonej u lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu, podejmie odpowiednie cele diagnostyczne.

Życzę Panu i Narzeczonej radości i pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com