Stosowanie Flucofast na grzybicę odbytu a wykonanie badania krwi

Mam świąd odbytu od 4 mcy. Wczesniej guzki wyszły na zewn. i pojawiała się krew na papierze. Proktolog stwierdził grzybice stosowałam Pimafucin. Pomogło ale świąd się nasilił. Lek rodzinny zalecił brać Flucofast 50mg 2x1 przez 14 dni + Posterisan H + Pimafucort. Teraz mam tylko brać Flucofast. Czy Flucofast może wpłynac na wynik badania moczu/ kału na pasożyty/ Morfologia krwi obwodowej z rozmazem szkiełkowym/OB / ALT/AST? Muszę zrobić te badania a biorę ten lek. Czy miesiączka wpływa na wynik?

Trudno mi komentować Pani sytuację, ponieważ jak sądzę cierpi Pani na świąd odbytu. To dość powszechna choroba, jednak NIE LECZY się jej doustnymi lekami przeciwgrzybiczymi, jeśli pacjent jest sprawny immunologicznie, to znaczy nie cierpi na żadne ciężkie choroby, które niszczą układ immunologiczny.