Uraz skrętny kolana i wynik MR

WITAM 1,5 miesiaca temu mialam uraz skretny kolana. Wynik MR więzadlo ACL naderwane II stopien, w rogach tylnych obu łąkotek strefy uszkodzen wewnetrznych łąkotki bocznej do wynioslosci piszczeli z wytworzeniem torbieli 12mm w przyleganiu. W obrebie klykci koscu udowej i piszczelowej obrzek szpiku kosntego ze zlamania beleczek kostnych .Chrzasrtka stawowa rzepki z plytkymi ubytkami- chondromalacja II stopnia. Co mi grozi, prosze o interpretacje/

Szanowna Pani,
Nie opisuje Pani odczuwanych dolegliwości jednak na podstawie wyniku rezonansu magnetycznego należy stwierdzić, iż wymaga Pani artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu