Wrażenie kołatania serca, zawrotów głowy, bólu pod lewą pachą i na lewej łopatce

Dzień dobry, ponad pół roku temu po treningu koszykówki przytrafiła mi się afazja, trwała kilkanaście sekund. Od tego czasu mam wrażenie kołatania serca, zawrotów głowy, bólu pod lewą pachą i na lewej łopatce. Odczuwam stały dyskomfort. Nie czuje się w pełni sił. Od czasu afazji nie uprawiam sportu. Zrobiłem badanie krwi, wg lekarza wszystko w idealnej normie, kardiolog i neurokardiolog nic nie stwierdzili.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, biorąc po uwagę przebytą diagnostykę i opis objawów, być może Pańskie dolegliwości są spowodowane zaburzeniami rytmu serca o charakterze napadowym. Najlepiej byłoby wykonać EKG w czasie napadu kołatania serca. Proszę zgłosić się do lekarza, w sytuacji, gdy znów pojawi się kołatanie i zawroty głowy. Pozdrawiam.