Wymioty po tabletce Qlaira

Witam. Biorę tabletki Qlaira. Wczoraj zażyłam tabletkę około 20, jednak koło 23 miałam potworne wymioty. Nie wiem czy tabletka zdążyła się wchłonąć. Czy powinnam brać dalej tabletki do końca opakowania (Dodam, że wczoraj był 24 dzień brania tabletek) i dopiero we wtorek, czyli zgodnie z schematem przyjmowania rozpocząć nowe opakowanie i czy jeśli wezmę we wtorek, a okazałoby się, że tabletka się nie przyjęła to czy wszystko się ustabilizuje?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Rozumiem, że była to ostatnia "aktywna" tabletka. Niestety istnieje takie prawdopodobieństwo, że zażyta tabletka się nie wchłonęła. W związku z tym powinna Pani przyjąć 3 tabletki placebo a kolejne opakowanie rozpocząć dzień wcześniej.