Wyniki badania krwi i fioletowe palce u stóp

WITAM. JESTEM KOBIETA,MAM 33 LATA I OD DŁUZSZEGO CZASU MAM PROBLEMY Z KRWIA,LEKARZE NIE WIEDZA CO MI TAK NAPRAWDE JEST. OSTATNIE BADANIA KRWI TO; -WBC 6.94,RBC-3.65,HGB-8.5,HCT-29,2 ,MCV-80,MCH-23,3 MCHC-29,1,PLT-532,RDW-SD-51,4,RDW-CV-18,7,PCT-0,55,MONO--0,75,OB-28,A ZELAZA JEST 163. MIAŁAM RÓWNIEZ BADANIA TESTEMDIACOM I WYSZŁO ,ŻE MAM TOKSYNY,GRZYBY,WOLNE RODNIKI.GINEKOLOGICZNIE JEST WSZYSTKO OK.TYLKO MAM FIOLETOWE PALCE OD NÓG,BOJE SIE,MAM TRÓJKE DZIECI.PROSZE O POMOC.KAROLINA Z.

Witam. Niedokrwistość w każdym przypadku wymaga ustalenia jej przyczyny. Jeśli wykluczone zostały problemy ginekologiczne należy brać również pod uwagę utratę krwi przez przewód pokarmowy (diagnostyczna kolonoskopia i gastroskopia) oraz choroby układu krwiotwórczego. Bezwzględnie należy wykonać manualną ocenę rozmazu krwi oraz rozważyć pobranie szpiku kostnego.