Wyniki badania krwi i podejrzenie zespołu Gilberta

Panie doktorze proszę o interpretację wyników męża, mam nerwicę i bardzo się denerwuję: LEUKOCYTY 3,68 K/UL NEUTROFILE SEGMENTOWANE 43% GRANULOCYTY KWASOCHŁONNE 6% NORMA 1-4 MONOCYTY 12% NORMA 3-8 LIMFOCYTY 39% NORMA 25-40 LDL 125 MG/DL NORMA 130-150 ALAT 81 U/I NORMA DO 50 > BILIRUBINA CAŁKOWITA 3,5 MG/DL NORMA 0,3-1,2 USG JAMY BRZUSZNEJ, powiększona śledzona 135mm, trzustka - prawidłowa - wzmożona stłuszczenie Mąż ma 40 lat, lekarz mówił że podejrzewa zespół gilberta?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie sie ze wszystkimi wynikami i Ew zdecydowanie o dalszej diagnostyce lub podanym rozpoznaniu.