Wyniki badania USG piersi u 32-latki

witam, dzis robiłam pierwsze usg piersi w swoim zyciu, mam 32 lata. W usg wyszło, że na granicy kwadrantów zew. piersi prawej obwodowo widoczny jest wezeł chłonny 7,5x5,5 mm. w okolicy przybrodawkowej piersi prawej widoczna jest pojedyncza torbiel 3 mm, nie uwidoczniono w obrebie piersi oddzilajacych sie zmian ogniskowych. czy mam powody do niepokoju gdzie mam sie zglosic na leczenie :( wspomne jeszcze ze badanie wykonywalam w 1dc oraz podczas przeziebienia ogolnego(katar, kaszel). pozdrawiam

Nie ma powodu do niepokoju. Wynik jest w granicach normy i na pewno nie wymaga Pani żadnego w tym względzie leczenia. Myślę, że kontrolne USG za około 12 miesięcy. Interpretacją i dalszym postępowaniem powinien zająć się lekarz kierujący na badanie USG.