Z jaką chorobą mogą mieć związek moje objawy?

Witam serdecznie mam 23l miesiąc temu uderzyłem się w głowę (okolice potylicy) i na drugi dzień pojechałem do szpitala ponieważ czułem zawroty głowy lekarz po wykonaniu zdjęcia stwierdził że nic się nie stało położyli mnie na parę godzin pod kroplówkę i wypuścili do domu. Wszystko by było w porządku gdyby nie wysokie nadciśnienie i puls w granicach 160/110/130 nie zastawiając się długo wybrałem się do nefrologa ponieważ mam jedną marska nerkę ale po badaniach moczu wykonanych przed wizytą i USG sprzed pół roku stwierdził że to nie jest wina nerek więc udałem się do kardiologa który wykonał echo serca i stwierdził że z sercem wszystko w porządku ale przepisał Nebilet na obniżenie ciśnienia który po dwóch tygodniach faktycznie zaczyna pomagać :) ale tu pojawiają się następne problemy pojawiły się zawroty głowy i ucisk pod potylica a do tego na całym ciele widoczne żyły (klatka piersiowa ręce i uda) po telefonicznej konsultacji z kardiologiem stwierdził że to na 100% nie jest wina tabletek i zalecil zażywać witaminę C, D1 i smarować się maścią z heparyną. Do tego wszystkiego dodam że badania krwi i moczu są w normie z ciekawości sprawdziłem tarczycę i cholesterol gdzie FT4 i cholesterol są minimalnie podwyższone nie pale papierosów i od urazu nie spożywam alkoholu. Piszę ponieważ może któryś z waszych lekarzy leczył podobne objawy gdyż kończą mi się środki na chodzenie po prywatnych lekarzach a pierwsze co mi następne przychodzi mi do głowy to neurolog i flebolog. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Obserwacja ciśnienia i pulsu! Zdrowy tryb życia, dobra dieta i regularna gimnastyka, spokój! Ważny wywiad i Pacjent ! Raczej nie ma powodów do niepokoju; Potrzebne więcej informacji na temat Pacjenta : wieku , niepokojących objawów, wywiadu, stanu aktualnego. Ważne obciążenia chorobowe, stosowane leki, Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań. Najważniejszy stan Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną.