Zapalenie klatki piersiowej i niski poziom żelaza

Mam zapalenie klatki piersiowej od 7 miesięcy pomimo sterydów i antybiotyków nie ustępuje ono po lekach objawy sie zmniejszają. Rentgen klatki piersiowej wyszedł czysty, badania krwi wykazały niski poziom żelaza i dostałam na to tabletki. Lekarka rozkłada ręce i sama nie wie co jest powodem. Co to może być? Mam duży silny kaszel ale bardzo mało wydzieliny schodzi z płuc. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie Karina

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza pulmonologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.