Zmiana w Zatoce Douglassa

Witam. Na ostatniej wizycie ginekologicznej, lekarz przy badaniu wyczuł jakąś zmianę w zatoce dauglasa. Pan doktor nie chciał w ogóle wypowiadać się na ten temat, mowil tylko ze moze torbiel albo cos z jelitami. Dostalam skierowanie na USG ale umieram ze strachu. Proszę o odpowiedź, co to moze byc, jakie sa mozliwisci, jaka to moze byc zmiana, czy moglby to byc nowotwor? Pozdrawiam.

Magdalena Mroczek

Dopiero na podstawie USG bedzie mozna okreslic charakter tej zmiany.