Czy te objawy daje rak trzustki?

Witam Od lutego mam bóle brzuchai w różnych miejscach. Od 3 tygodni są one głównie z prawj strony od wysokości dolnych żeber do pępka, czasem ból pojawia się z lewej strony. Ostatnio też pojawił się ból pleców raz pod lewą a raz pid prawą łopatką. Czasem nam świąd.USG jamy brzusznej z lutego w normie, tk z maja w normie (3mm torbiel 6 seg. Wątroby), morfologia, próby trzustk i wątroby z marca w normie, badanie moczu (poza kryształkami szczawianu wapnia) w normie czy może to być rak trzustki?

Nie wiem!!! na podstawie przedstawionych wyników badań nic na to nie wskazuje! Prosze pozostawać pod stałą opieką lekarza rodzinnego! z.żurawski