Dobór ćwiczeń fizycznych przy padaczce
Chciałabym zacząć ćwiczyć i zmienić dietę ale nie wiem co mogę Mam padaczkę częściową prostą biorę Neurotop 300 raz dziennie. jestem po operacji glejaka 1st WHO operacja w 2013r okolicy potylicznej mam ch.recklinghausena czekam na termin kolonoskopie-bole brzucha po lewej str zwlaszcza po jedzeniu lub lyku nawet smakowego piwa czy wina usg brzucha w normie był torbiel jajknika i śledziona powiększona ale powtórne usg nie wykazało nic przepuliny kregowe c2-c7, skolioza lekka wciąż senna całe dnie

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Ze względu na obecność wypuklin w kręgosłupie oraz choroby podstawowej warto skonsultować się przed wykonywaniem ćwiczeń z rehabilitantem.