Kwaśny oddech, uczucie gęstej śliny, suchość w gardle i pieczenie

Mam od dłuższego czasu wielki problem. Często mam kwaśny oddech, uczucie gestej śliny, czasem suchości w gardle i pieczenia, bardzo suche, piekące usta. Często w ciągu dnia robi mi sie na nich taka biaława linia jakby z nalotu. Miałam gastroskopię - wszystko ok, gastrolog i dentysta bagatelizują problem. Miałam usuwane migdałki, ale problem pozostał. Czy może to być bakteria, grzybica, alergia? Do jakiego specjalisty iść, o jakie badania prosić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przyczyn może być wiele. Warto jednak podkreślić, że infekcja jest bardzo prawdopodobna, szczególnie, że wyniki gastroskopii jest prawidłowy.