Nawracające infekcje górnych dróg oddechowych i wyniki testów alergicznych

Witam od 2 lat choruję praktycznie co miesiąc, katar, zapalenie górnych dróg oddechowych, zatoki. Testy alergiczne wyszły negatywnie z krwi i jedne skórne wyszły negatywne natomiast skórne u innego lekarza wyszły pozytywnie na grzyby i psa. leki zyrtec i inne antyalergiczne przepisywane przez rodzinnego zawsze pomagają. Zrobiłam test mora wyszła mi alergia na mleko, laktoze, pszenice, żyto, orkisz, pleśń, kota i kurz. Co jest wiarygodne? Czy testy alergiczne zawsze wykazują alergie?

Lek. Tomasz Budlewski

raczej testy skórne. proponuje udać się do lekarza alergologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.