Powiększenie brzucha po posiłku i odchudzanie

Witam, mam 27 lat 160 wzrostu i waże od 53 do 56 kg. Mój problem jest taki że rano wstaję brzuszek mam płaski wystarczy że zjem jogurt albo serek np. wiejski mój brzuch robi się wielki jak w 4-5 miesiącu ciąży, jestem załamana.... ćwiczę też na orbitreku a nie objadam się gdyż cały czas martwie się że przytyje i dlatego odżywiam się zdrowo...aha dodam jeszcze że mam problemy z wypróżnianiem... jeden dzień jest zatwardzenia a na drugi dzień biegunka... bardzo proszę o pomoc

Witam. Może warto zrobić testy w kierunku alergii lub nietolerancji pokarmowych, często objawem tych chorób są dolegliwości zgłaszane przez Panią: wzdęty brzuch, biegunki na przemian z zaparciami, może to być np. nietolerancja pokarmowa np. na laktozę - białko mleka. Pomocy może szukać Pani u lekarza pierwszego kontaktu, ale najczęściej kończy się na testach sfinansowanych z własnej kieszeni, proszę zapytać o nie w punkcie pobierania krwi w swoim miejscu zamieszkania.