Prośba o analizę wyników badania moczu i krwi

Proszę o interpretację wyników badań:Mocz badanie ogólne:przejrzystość-klarowny,kolor-jasnożółty,glukoza-nieobecna,bilirubina-nieobecna,ketony-nieobecne,ciężar właściwy-1,015,pH-7,0,białko-nieobecne,urobilinogen<17,azotyny-nieobecne,krew/Hb-nieobecna,leukocyty-nieobecne,Mocz osad:nabł.płaskie-pojedyncze,leukocyty-1-1wpw,erytrocyty-św,1-1wpw, bakterie-pojedyncze;KREW:Cholesterol całkowity-220,0,cholesterol HDL-52,0,CHolesterolLDL-139,600,Triglicerydy-142,TSH3 4,560

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Należy zwrócić uwagę na wzrost LDL oraz TSH. Sugeruję konsultację u endokrynologa, który zleci dodatkowe badania oceniające gospodarkę hormonów tarczycy. Jeśli chodzi o redukcję LDL to należy stosować dietę ubogotłuszczową z redukcją tłuszczów zwierzęcych oraz uprawiać regularnie wysiłek fizyczny t.j. 5 x w tyg po 30-45 min.