Żołądek normatoniczny zawierający treść z domieszką sporej ilości żółci

Witam. Nie mogę się wyleczyć od pół roku z bóli żołądka miałam 2 razy USG nic nie wykazało.Miała 2 gastro w jednej było zaczerwienienie błony śluzowej żołądka i niewielka ilość żółci w 2 ostaniej:Przełyk wpust bez zmian.Zoądek normatoniczny zawiera treść z domieszką sporej ilości żółci.Dno trzon i okolica podwpustowa niezmieniona,Błona śl.części przedodzwiernikowej nieżytowa z drobnymi kerwotocznymi nadżerkami i wybroczynami instruowana barwnikami żółciowymi.Biorę proursan i zulbex dalej boli.

Przy refluksie dwunastniczym należy stosować dietę lekkostrawną, jeść małe porcje co 2-3 godziny, wykluczyć z diety: produkty tłuste i słodycze, a ograniczyć w diecie: owoce i produkty węglowodanowe (pieczywo, makarony, kasze). Pozdrawiam.