Biegunka po rozpoczęciu stosowania Setaloft

Dostałem od psychiatry setaloft 50mg na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, nerwicę żołądka i fobię społeczną. Przez pierwsze 4 dni miałem brać 1/4 tabletki. Dzisiaj jestem 2 dzień na 1/4 i wystąpiła u mnie biegunka. Mam bardzo ważny etap w życiu teraz jeszcze przez miesiąc. Czy mogę teraz po tych 2 dniach przerwać branie tego i wrócić dopiero za miesiąc, gdy będę już "wolny" od ważnych sytuacji? To moja pierwsza farmakoterapia.

Witam,
proszę pamiętać, że przy leczeniu bardzo ważne jest stosowanie się do zaleceń. Z tego względu zachęcam Pana do kontaktu z lekarzem prowadzącym i ustalenie z nim wszelkich zmian w zażywaniu leków.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl