Ból pod łopatkami oraz podwyższona temperatura ciała

witam, mam na imię mirek i mam 28 lat,od kilku dni odczuwam ból w plecach,a dokładnie pod łopatkami odczuwalne jest mocno przy oddychaniu .w nocy nasila się kaszel ,mam wyższą temperaturę 38 oraz dreszcze .proszę o poradę

Moja porada jest bardzo prosta. Proszę udać sie do przychodni, względnie zadzwonić do niej i poprosić o wizytę domową. Lekarz POZ będzie mógł Pana dokładnie zbadać, osłuchać i przepisać leki na pana (prawdopodobnie) infekcje, czego ja przez internet zrobić nie mogę. W czasie oczekiwania na wizytę zalecam reżim "piżamowo-pościelowy".