Bóle głowy nasilające się po posiłkach

Witam mam wrażenie iż móje odżywianie jest odpowiedzialne za ból głowy gdyż nasila się po posiłkach.Obecnie jestem w takiej sytuacji gdzie ból głowy może być różnego pochodzenia bo jestem 7 mies po operacji torbieli mózgu. Aktualne wyniki krwi morfologia ok; glukoza 101 norma74-106;cholest 181 norma do 190; cholest hdl 48 mieści sie w umiarkowanym ryzyku; cholest ldl 113 norma do 115; TSH w normie.Czy wyniki te mogą coś powiedzieć w temacie bólu głowy?Jaką dietę powinienem stosowac. Dziękuje

Dzień dobry,
w ustaleniu przez dietetyka diety optymalnej dla Pana, pomoże wykonanie testów na nietolerancję pokarmową. Jednocześnie proszę zwrócić uwagę, po jakich pokarmach powtarza się ból głowy.
Pozdrawiam
Katarzyna Krupińska