Brak krwawienie z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych przez pół roku

Witam, Od 12 lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. W tym czasie miałam 2 letnią przerwę, podczas której urodziłam dziecko. Obecnie przyjmuję tabletki od 5,5 roku bez przerwy. Od pół roku nie występuje u mnie krwawienie ani nawet plamienie. Czy to jest normalne? Przyjmuję Loggest.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Wskazana konsultacja z ginekologiem.