Brak okresu, skurcze w dole brzucha i złe samopoczucie a możliwość ciąży

witam. poronilam 12 czerwca w 8 tygodniu bylo to samoistne poronienie . po 1wszej miesiaczce zaczelam starac sie o dziecko okres byl co 30 dni ( przed tem co 28) do dzisiaj sie nie udalo okres mial byc 13 wrzesnia i nie mam go do dzisiaj a jest 17.09 test ciazaowy negatywny. moje pytanie jest co dalej? czesem czuje dziwne skurcze w dole brzucha samopoczucie zerowe.mieszkam w angli a tu niestety brak dobrych specjalistow odmawiaja badania twierdza ze to nie katastrofa. od czego zaczac ? dziekuje
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Czy było to pierwsze poronienie w Pani życiu?
Czy poronienie samoistne było kompletne czy miała Pani wykonany zabieg wyłyżeczkowania jamy macicy?
Czy jest Pani pod kontrolą jakiegoś ginekologa w Anglii?
Bez tych informacji ciężko cokolwiek sugerować.