Ciągłe biegunki po operacji wycinania wyrostka

Witam, 3 miesiące temu przeszłam operację wycinania wyrostka, od około miesiąca gnębią mnie ciągłe biegunki niezależnie od rodzaju pokarmu jaki zjadam. Mógłbym jeść i równocześnie siedzieć na ubikacji. Są bardzo ciemnego brązowego koloru ale nie zauważyłem w stolcu krwi. Czy może mieć to związek z zabiegiem? Czy zgłosić się do poradni chirurgicznej czy do innego specjalisty?

Czy może mieć to związek z zabiegiem?
- raczej nie ma to nic wspólnego z przebytym zabiegiem
Czy zgłosić się do poradni chirurgicznej czy do innego specjalisty?
- najpierw do swojego rodzinnego lekarza, żeby przeprowadził wstępną diagnostykę i leczenie, jeśli lekarz rodzinny nie rozwiąże problemu to zapewne wyśle do lekarza specjalisty najlepiej gastroenterologa

Witam , proponuję najpierw zgłosić się pilnie do lekarza 1-wszego kontaktu! To On , po zbadaniu i zebraniu szczegółowego wywiadu podejmie decyzję co do dalszych , koniecznych badań i zaplanuje je!!! z.zurawski