Co oznacza płyn w obrębie serca?

Witam, moje zle samopoczucie zaczelo sie od napadu przedomdleniowego, w ktorym mialam zla wizje, tepy bol glowy po prawej strony, dusznosci, kolatanie klucie serca, gdy sie polozylam doszlo dretwienie lewej reki i przeszywajacego dretwienia czola nastepnie gdy sie podnioslam drzaly mi nogi . Po 15 min wszystko ustapilo. Postanowilam wybrac sie z tym do lekarza gdyz mialam bole w klatce piersiowej przed snem od dawna Teraz dalaczyl do tego bol lewej reki szczegolnie w okolicy kciuka i dretwienie towarzyszace na codzien nasilajace sie przed snem i rano po przebudzeniu z czasami pojawiajacymi sie zawrotami glowy i nudnosciami. Lekarz zrobil podstawowe badania wszystko jest w normie jak stwierdzil. EKG po 3 serce troche wolniejsze i USG serca wykazalo jakis plyn ... teraz mam przerzut na prawa strone dretwieje mi prawa dlon czasem skron i czuje ucisk/tepy bol w tym samym miejscu po prawj stronie w glowie szczegolnie przed snem, rano i po kawie. Od 2 tygodni biore Propanolol. Pomaga ale nie leczy przyczyny. Co to moze byc?

do interpretacji klinicznej bez istotnych patologii. Moze byc wiele przyczyn , łącznie z nerwicą! . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, może też KARDIOLOGICZNA! ... Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną, najlepiej z wynikami badań. Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Ważny też nastrój i sen; tryb życia i pracy, aktywność fizyczna, stresy, leki, niepokoje, depresja, Ważny wywiad rodzinny. Pozdrawiam i zapraszam .