Co oznacza rosnący guz w okolicach kości ciemieniowej?

Witam, mam 26 lat, na czaszce w okolicach kości ciemieniowej, mam bardzo twardy guz ktory wydaje sie rosnac, mam go odkąd pamiętam, lecz teraz czasami boli. Przy tym mam jeszcze dodatkowe objawy takie jak, delikatnie zatkane prawe ucho, mroczki przed oczami, czasem niedowald prawej ręki, sińce pod oczami, czasami zawroty głowy, nigdy nie zemdlalem, nie mam też wymiotow, ogólne osłabienie i niechęć do czegokolwiek. Momentami mam zbyt duże ciśnienie krwi, dostałem tabletki na wyrównanie ciśnienia. Miałem robione podstawowe badania, krew, mocz, badanie na cukrzycę, tomograf głowy, dopler, badanie u okulisty, ciśnienie w oku, zdjęcie rentgenowskie szyi. Wszystkie wyniki jak u sportowca, krew bardzo dobra, żadnych zmian w głowie, ciśnienie oczu super, żadnych zmian. Od 6 roku życie trenkwalem piłkę nożną zawodowo, aż do 18 roku życia, obecnie intensywność sportu znacznie zmalała, waze 100kg, wzrost 187.Gram w piłkę dwa razy w tygodniu, pracuje na stanowisku siedzacym przez 8h dziennie. Nie wiem co się dzieje.

Witam. to są raczej objawy nadciśnienia . Natomiast guz jest na kości czaszki czy na skórze czy pod skórą? nieprecyzyjny opis. Czy trenując piłkę zawodowo nie był Pan u lekarza medycyny sportu z guzem na głowie? Nie odbija Pan piłki głową? Pozdrawiam