Co oznaczają zaburzenia wagi, stany depresyjne, wypadanie włosów, dziwne zmiany na łokciach i kolanach?

Witam, proszę o pomoc w interpretacji. Trafiłam do lekarza z objawami : zaburzenia wagi, stany depresyjne, wypadanie włosów, dziwne zmiany na łokciach i kolanach takie jakby suche i suche i swędzące, trądzik, potliwość. Pani doktor zaleciła badania takie jak : ferrytyna 22.0, TSH 1.7, TPO 11, TG 19, USG Gruczoł tarczowy w całości powiększony (20.1ml) widoczne dwa guzki osiągając wymiary płat prawy 9/7 płat lewy 14/12 skąpe unaczyniony cieśń 7mm. Dodam że mam 26 lat. Dodatkowo zlecone miałam insulinę z wynikiem 0' 13.8, 60' 41.3, 120' 50.3 i także glukoze 0' 91, 60' 86, 120' 86 proszę o pomoc w interpretacji

Wymienione objawy mogą występować w przypadku nieprawidłowego poziomu hormonów tarczycy. W podanych badaniach nie było poziomu FT3 ani FT4. Zdarza się, że pomimo prawidłowych wartości TSH ich stężenie nie jest prawidłowe. Dlatego warto zbadać te parametry. Wskazane byłoby także badanie poziomu hormonów płciowych i wykluczenie zespołu policystycznych jajników i innych endokrynopatii.