Czy coś prawdopodobnie się dzieje z moją wątrobą?

Dzień dobry, od kilku lat mam problem z przewlekłą biegunką tłuszczową. Miałam robione USG, gastro- i kolonoskopię, a także badania na pasożyty. Miałam robione badania na Sibo - wyszło pozytywnie, jednak leczenie nie przynosi żadnego efektu, więc dostałam skierowanie na badania typu morfologia, glukoza, ALT, AST, kreatynina i bilirubina bezpośrednia. Wszystko wyszło dobrze, prócz ostatniego, norma jest do 0,3, u mnie jest nieznane podwyższone 0,34. Czy przy wszystkich prawidłowych wynikach i jedynie nieznacznym podwyższeniem może się coś dziać z wątrobą? Pozdrawiam.

To nieznaczne odchylenie, sugeruję powtórzenie badania z kilka dni. Równocześnie warto rozważyć suplementację enzymów trzustkowych i serologiczną diagnostykę celiakii.