Czy jest szansa na poprawę widzenia po udarze niedokrwiennym?

Witam. Mam 30 lat i właśnie mija 10 tygodni od udaru niedokrwiennego unaczynnienia tętnicy tylnej prawej. Jednym ze skutków udaru jest niedowidzenie połowicze lewostronne w obu oczach. Czy jest szansa na poprawę widzenia? Jak mogę sobie pomóc? Gdzie się udać? To bardzo utrudnia mi funkcjonowanie...

Niedowidzenie połowicze po uszkodzeniu płata potylicznego, gdzie znajduje się kora wzrokowa, może dawać długotrwałe niedowidzenie połowicze, trudne do rehabilitacji Mam nadzieję, że będzie poprawa, ale to wymaga czasu i ćwiczeń! rehabilitacji. Ważne inne schorzenia, przyczyny udaru, tryb życia! Może być wiele różnych przyczyn apatii i zmęczenia, łącznie z niedoborami witamin, zaburzeniami nastroju, innymi problemami
Bardzo ważny zdrowy tryb życia, regularne posiłki, sen, unikanie alkoholu i używek sport...
Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną, najlepiej z wynikami badań. Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Ważny też nastrój i sen; tryb życia i pracy, aktywność fizyczna, stresy, leki, niepokoje, depresja, Ważny wywiad rodzinny.
Pozdrawiam i zapraszam .