Czy mogę zażywać ten suplement?

biore tran hasco , czy moge rowniez zazywac a e vitum bez obawy o przedawkowanie vitaminy a? Lecze sie na tradzik w zwiazku z czym zalezy mi by suplementacje vit a byla optymalna

Dzień dobry,

Nie ma przeciwwskazań do łączenia suplementów. Najlepszym rozwiązaniem będzie oznaczenie stężenia witaminy A w surowicy krwi przed i w trakcie kuracji uzupełniającej.