Czy mogło dojść do urazu kręgosłupa?

witam wypadłem z basenu 1,5m na tył głowy i kręgosłup chwile lezałem oszołoniony po czym podniosłem się i stać dobrze nie mogłem na nogachczarno przed oczyma silny bol karku łopatki żona zawiozła mnie szybko na sor zrobili badania tk po czym powiedzieli nic mi nie jest i mogę isc do domu dali mi wypis i tk w wypisie jest napisane tak. tk kregosupa szyjnego i zmian urazowych skruktur kostnych kręgosłupa nie stwierdza się. Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze trzonow C4-C7 z wytworzeniem mostka kostnego C4-C5 co to oznacza. dziś nie mogę ruszac głowa reka i noga mi drętwieje kregosup boli jak piernik wziołem 100ketanolu i nic nie pomaga co mam zrobić

Wyniki badań do interpretacji klinicznej Do pełnej konsultacji!
Namawiam na pełną konsultację neurologiczną. Konieczny wywiad, badanie, ocena czynników ryzyka, schorzeń współistniejących Wszystko ma znaczenie: waga, ciśnienie krwi, puls; ale i tryb życia, regularny sen, zdrowa dieta i aktywność fizyczna.
Istotną role odgrywa nastrój, Może to efekty "potłuczenia"....
Pozdrawiam i zapraszam