Czy rozszerzanie diety u dziecko zostało wprowadzone zbyt wcześnie?

Witam! Mój syn ma 5 miesięcy. Jest karmiony piersią i dotychczas wypróżnienia były półpłynne codziennie. Zaczęłam rozszerzać dietę, podaje juz marchewkę, dynie, batata. Niestety wypróżnienia b. gęste bylo dopiero po 3 dniach i powodowało dyskomfort malucha. Czy za wcześnie zaczęłam poszerzanie diety, czy to bylo zaparcie, co robię źle? Czy podawać wodę i jaka jeśli karmie tylko swoim mlekiem? Dziękuję za odpowiedź

dobrze wszystko pani robi spokojnie z tygodnia na tydzień proszę wprowadzać nowe rzeczy. kupy będą różne i czasami dyskomfort ale spokojnie .....
to może być objaw alergii ale nie musi. trzeba dłużej porozmawiać. proszę nie robić sobie żadnej diety eliminacyjnej to nie ma sensu...

w razie problemów-. proszę wyslac pytanie na mój darmowy portal wirtualnej polskiwww.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej i częściej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.