Czy to może być zakrzepica czy jestem hipochondryczką?

Witam, zwracam się z pewnym problemem. Otóż mam 20 lat i jestem hipochondryczką. Parę lat temu miałam wypadek z rzepką ale juz jest dobrze. Problem polega na tym, że od wczoraj czuje jakby ucisk przez środek łydki, w dodatku jak przesuwam palcem to tak samo. Wiele razy już tak miałam, chodzilam do lekarza po kilka razy badan krew wszystko ok , krzepliwość itd. Po kilka razy byłam u wujka widziałam ,że zyły na USG czyste. Krew miałam badaną w lipcu, tak samo jak kolejne USG łydki, EKG. Wszystko w porządku. Dostałam skierowanie do neurologa bo może to jakiś nerw. Ostatnio już miałam guza, białaczke i problemy z sercem. Ciągle coś wymyślam. Wyskoczył mi na lewej nodze siniak, nie boli ale juz pomyślałam pomimo dobrych wyników, że pewnie krzepliwość zła i pewnie mam zakrzep dlatego mam ucisk. Czy to może być zakrzepica ?

Witam!
Proszę się zgłosić do Poradni Zdrowia Psychicznego, Porobią odpowiednie badania i ocenią: czy jest to sprawa nerwicowa, czy zaburzenia osobowości? Jedno i drugie jest do leczenia; chociaż nie da się ukryć, że w przypadku zaburzenia osobowości rezultat może być raczej skromny - ale daje się leczyć (przy odrobinie cierpliwości i wierze w sukces).
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.

Nie ma pani zakrzepicy, ale ewidentnie tę drugą chorobę czyli hipochondrię. Tak to też choroba. Powinno się to leczyć. Można zgłosić się do psychiatry bez skierowania, który może zastosować farmakoterapię, a można wziąć skierowanie do psychologa od lekarza rodzinnego. Najlepiej zaś zrobić jedno i drugie.