Czym spowodowana jest kolka w okolicach prawego podżebrza?

Witam Nazywam się Bartosz, mam 23 lata i od jakiegoś czasu chodzę na siłownie ćwicząc głownie na bieżni, tak aby schudnąć. Zażywam spalacz tłuszczu zgodnie z ulotką i zmieniłem swoją dietę, jem mniej tłustych rzeczy oraz słodyczy. Od 14h występuje u mnie bardzo dokuczliwa kolka w okolicach prawego podżebrza. Nie wiem czym jest to spowodowane, podczas świąt zjadłem trochę więcej niż zwykle. Objawami jest również "burczenie brzucha" w tej okolicy, po burczeniu kolka trochę mija.

Sugerowałabym zrezygnować z przyjmowania "spalaczy tłuszczu".