Dlaczego odczuwam bóle nóg, rąk, głowy i czasem serca podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

witam, Od kilku dni przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Vines, jednak odczuwam bóle nóg, rąk, głowy i czasem serca. Czy to normalne ? Czy moge od razu je odstawić ?

Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań laboratoryjnych!

Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, waga, inne schorzenia? ; Jaki nastrój, sen?
Jakie leczenie, do omówienia po zbadaniu Pacjenta .

Pozdrawiam i zapraszam